Kjære dere...
Jeg har nå vært ute og kjørt på vinterføre, sporet og glatt. I dag var det -9 grader og egentlig gangske så greit føre. Men jeg satt spent som ei fjær, hjertebank og ør i hodet, selv om jeg kjørte i 40 km i timen. Hodet mitt fortalte meg at krisen var like om hjørnet og at bilen skled selv om den ikke gjorde det. Det er tragisk og jeg vurderer å begynne å ta bare buss, men problemet er at det går bare buss en gang i døgnet.... Føler meg helt handicappet i hodet. Har kjørt prikkfritt og uten angst i all slags vær og vind i 26 år! Så hvorfor dette?

Gruer meg hele tiden til å kjøre til og fra jobb, eller på aktiviteter som vi skal være med på for at det sosiale skal fungere. Moiii goiiid altså..
Blir deppa og antisosial av dette og det sliter meg ut......

Jeg VIL overvinne dette!!!! Jeg SKAL kjøre i morgen også, selv om det blir 35 km/t. (må vente til rushen er ferdig og kommer for sent på jobb....men pytt pytt..)
Kan dere som kjenner kraften og lysten sende meg litt healing på dette... Pliis... Jeg trenger hjelp av dere sjamaner!